Program divadla Dobeška

Pocta Zuzaně Navarové: Markéta Burešová a Mário Biháry - PŘESUN na 11.3.2021

Koncert
Čtvrtek
11. Březen
20:00

Zuzana Navarová stihla za necelých 25 let své hudební kariéry vytvořit nesmrtelný odkaz. Hudební barevnost a silné výpovědi jejích textů dál rezonují i roky po jejím odchodu. Na koncertě zazní její nezapomenutelné písně v podání šansoniérky Markéty Burešové a Mária Biháry

Vstupné
250 Kč
Dospělý
200 Kč
Student | Senior

Zuzana Navarová stihla za necelých 25 let své hudební kariéry vytvořit nesmrtelný odkaz. Hudební barevnost a silné výpovědi jejích textů v nás dál rezonují roky po jejím odchodu.
Náročného úkolu, nazkoušet koncert složený z písní Zuzany Navarové, se zhostila šansoniérka a herečka Markéta Burešová. Posluchači ji oceňují pro její nezaměnitelnou, hluboko posazenou, přesto jemnou a citlivou barvu hlasu a blízký osobní kontakt s publikem.
Akordeonista, pianista, zpěvák a skladatel Mario Bihári hrál se Zuzanou Navarovou v kapele Koa a nahrál s ní nejdůležitější alba jako Barvy všecky nebo Jako Šántidéví, na kterých se podílel taky autorsky. V současnosti vystupuje se svou kapelou BachtaleApsa, nebo například s Condurangem, kapelou Báry Hrzánové.
Spolu s nimi se na jevišti představí také pianistka a herečka Petra Bílková (Chantet, Du-Chanson), a bubeník, herec a skladatel Ivo Sedláček (Ema, FeketeSeretlek, PAST).

Podobná představení:
Neděle 29.11 2020 20:00
Koncert

Pro první adventní neděli připravila Cantina koncert z českých, moravských a evropských adventních a vánočních písní v podání vicehlasů, klavíru a etnických bubnů.

Cena: 100 Kč

Úterý 22.12 2020 20:00
Koncert

Vánoční koncert Mirka Kemela s celou kapelou včetně Vladimíra Javorského a hosty Pavlou Beretovou a Jardou Svobodou

Cena: 200 Kč

Úterý 30.3 2021 20:00
Koncert

Osobitý britský písničkář James Harries, jehož hlas je často přirovnáván k takovým osobnostem jako Jeff Buckley, Damien Rice, Nick Drake, Neil Young nebo Van Morrison.

Cena: 330 Kč