Program divadla Dobeška

Irena a Vojtěch Havlovi, Robert Amacker

Koncert
Neděle
14. Září
19:00

Náhodné setkání v Praze dalo dohromady Irenu a Vojtěcha Havlovi s Robertem Amackerem, americkým bubeníkem působícím v Moskvě. Setkání vedlo k překvapivému improvizačnímu výsledku, přidání nové a odlišné rytmické energie k nově objevovaným směrům v oblasti vážné hudby známého českého hudebního týmu.
Tuto unikátní kombinaci evropského a sibiřského hudebního pojetí můžete zažít  při jedinečné ukázce ryzího multikulturního hudebního dobrodružství.

Robert Amacker - buben
Robert Amacker, který se narodil v Texasu a vyrůstal na Havaji, studoval různé bubenické tradice u mnoha světoznámých učitelů, včetně soupravy Jazz bubnu (George Marsh), indické tably (Dr. Wasantha Singh) a afrického klasického „mluvícího“ bubnu (Kwaku Dadi). Je uznáván společnostmi Tos-deer a Dungur v Tuvě jako oficiální šaman a mistr tradičního bubin, neboli Šamanského léčivého bubnu a má jejich bezvýhradný souhlas použít tento nástroj ve zcela nových hudebních směrech, čemuž v současné době věnuje veškeré své úsilí.

Irena a Vojtěch Havlovi - viola da gamba, violoncello

Podobná představení:
Čtvrtek 15.9 2022 19:00
Koncert

Večerem provází David Vávra.
Ultrapunk je legendární crazypunková skupina s pestrým repertoárem čerpajícím z odkazu skupin Clash, Joy Division, UK Subs, Velvet Underground, Iggy Popa a Bad Religion, převážně s vlastní tvorbou na hranici undergroundu a popu.

Cena: 200 Kč

Čtvrtek 6.10 2022 20:00
Koncert

Zveme vás na večírek na kterém zahraje chilli-death punková skupina BIKINI a představí nový klip společně s hlavními herci tohoto klipu - Davidem Vávrou, Lukášem Fouskem a Milanem Plešingrem. BIKINI zároveň pokřtí svoje nové CD nazvané "Introvert". Vstup zdarma, přijďte zapařit a pobavit se, světová premiéra klipu TROJBOJ je nachystána pro vás!

Zdarma

Sobota 8.10 2022 20:00
Koncert

Kapela The Drops slaví v roce 2022 své 10. výročí založení! Přijďte s klukama a jejich hosty oslavit první kulatiny.

Cena: 200 Kč