Program divadla Dobeška

Afrika s Tomíkem

Přednáška
Čtvrtek
30. Listopad
19:00

Cestovatelská stand-up projekce - JAR, BOTSWANA, ZAMBIA, ZIMBABWE, MALAWI, TANZANIE A UGANDA a věřte, že bude SRANDA! Na místě 220,-.

Vstupné
220 Kč
Dospělý

Tomáš Vejmola se vydal na další NEUVĚŘITELNOU cestu po východní Africe a to opět s tuktukem a s kameramanem Davidem Žváčkem! Převážně veselé a kolikrát až neuvěřitelné příběhy vám Tomík společně s Davidem barvitě povypráví a promítnou na plátně v podobě fotografií a videí, které na 111 dní dlouhé cestě posbírali. Určené pro všechny, kdo se chce zasmát a nechce cestovat s tuktukem po světě!

Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? Co malárie? A kde to bylo nejtěžší? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví. Přednáška je určena pro všechny, kteří se rádi zasmějí, inspirují, či se chtějí dozvědět něco nového o cestování a daných zemích.

Tomáš Vejmola je mladý cestovatel, který se rozhodl brázdit svět s úsměvem na tváři a nejlépe v sedle tuktuku. Pouští se do náročných expedic, které garantují silné až dechberoucí zážitky, ale i veselé historky, u kterých se od srdce zasmějete. Když zrovna necestuje po světě s tříkolkou, tak dělá průvodce Maroku, či Gruzii nebo cestuje po České republice, kde v knihovnách, kinech, ve školách i na festivalech vypráví o svých cestách. Krom toho napsal z cest dvě knížky a natočil cestopis Z Hranic okolo hranic, který běží na TV Prima Zoom!

Video
Podobná představení:
Pondělí 22.1 2024 19:00
Přednáška

Tentokrát na téma Maradéky - Střepy z architektonických cest

Cena: 120 / 180 Kč

Čtvrtek 25.1 2024 19:00
Přednáška

Videa, slide show a rozhovor s banskobystřickým cestovatelem Marekem Slobodníkem o velké cestě domů z daleké Indie na čtyřechdieselových motocyklech RoyalEnfield.

Cena: 300 / 300 Kč