top

Víkendové dílny

VÍKENDOVÉ KURZY VÝTVARNÝCH TECHNIK PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Malujeme špachtlí - akryl: 20.5.2017

Jednodenní kurz malby špachtlí a akrylovými barvami. Staňte se na jeden den malířem a přijďte si namalovat svůj vlastní obraz na plátně. Kurz je opět vhodný nejen pokročilé, ale i pro začátečníky, kteří mají chuť vyzkoušet si něco úplně jiného.

 

Zátiší olejem: 21.5.2017

Staňte se na jeden den skutečným malířem a přijďte si vyzkoušet, jak se pracuje olejovými barvami na opravdickém malířském stojanu. Tentokrát si namalujeme moderní zátiší. Kurz je určen nejen stávající pro příznivce kresby a malby, ale pro každého, kdo má chuť zažít adrenalin z něčeho naprosto nového, co si ve spojení se svou osobou nikdy v životě nedovedl představit.

 

Kreslení pravou mozkovou hemisférou I. - Tužka: 17.-18.6.2017

Toužíte kreslit a nevíte, jak na to? Přijďte se přesvědčit, že kreslit umíte! Stačí, když věnujete sami sobě dva dny. Odejdete s nově nalezeným sebevědomím, že dokážete nakreslit úplně cokoli.

Kurz pro naprosté začátečníky.

 

Více informací a obrázky z kurzů najdete na www.malujemesusmevem.cz

Kontakt na lektorku - Hanka Danková - 777 601 933

 

Tvůrčí psaní Dany Emingerové

V roce 2016/17 pokračuje další série víkendových kurzů - Tvůrčí psaní Dany Emingerové. Autorka několika úspěšných knih byla žákyní unikátních literárních seminářů Arnošta Lustiga. Vše, co ji tento světově proslulý spisovatel naučil, předává dál ve svých kurzech tvůrčího psaní. V roce 2011 vydala vtipnou a zároveň poučnou knihu Živel Lustig – Jak se píše kniha, v níž najdete užitečné rady a tipy pro vlastní literární tvorbu. V Knižním světě o všem vysílali reportáž: ceskatelevize.cz

Psaní podle Lustiga  17.-18. června

 

Víkendový seminář je otevřen pro cca dvanáct lidí a vůbec nevadí, je-li někdo začátečník či pokročilý. Během dvou dnů vás zavede do tajů a zákonitostí nejlepšího psaní. Dozvíte se, kdy musíte být originální a co se naopak pečlivě učit od svých předchůdců a zkušenějších kolegů. Kurz probíhá v sobotu a v neděli vždy v tříhodinovém dopoledním (9-12) a tříhodinovém odpoledním bloku (13.00-16.00), mezi nimi je pauza na oběd. Během lekcí panuje uvolněná rodinná atmosféra, byť lektor musí být přísný, co se týká plnění zadaných úkolů, které dostanete poté, co se do kurzu přihlásíte. To je podmínkou, aby semináře mohly dobře fungovat a bylo o čem diskutovat.

Ke studiu budete potřebovat knihu Živel Lustig aneb Jak se píše kniha, kuráž, píli a dobrou náladu. více na www.psani-podle-lustiga.cz. Cena, slevy a storno: Víkendový kurz stojí 3000 Kč. Pro pravidelné účastníky kurzu, za něž nehradí kurzovné firma, je při platbě měsíc dopředu sleva 20 procent, čtrnáct dní dopředu 10 procent. (Další individuální slevy jsou dle dohody pro studenty a seniory.) Platbu je však nutné v každém případě uskutečnit nejméně týden předem a zaslat potvrzení na adresu: dana@danaemingerova.cz. Do 6 dnů před zahájením kurzu je storno poplatek 50% nebo je možné převést celé kurzovné na další termín semináře. Pokud se účastník neomluví, kurzovné propadá. Obědy nejsou v ceně kurzu, ale společně je zajišťujeme budˇ na baru v Divadle Dobeška nebo dovozem pizzy atp.

Přihlášku ke stažení najdete zde

www.danaemingerova.cz T: +420 734713314 d.emingerova@seznam.cz, demingerova@national-geographic.cz Na Dobešce 1A/1262, 147 00 Praha 4 www.psani-podle-lustiga.cz www.kurzypsani.cz

Dramatické kurzy, masáže, dopolední dílny pro školy, dětské narozeninové oslavy...

dale

Adresa:

Studio Dobeška, Nad Lomem

1770, 147 00 Praha 4

E: dobeska@divadlodobeska.cz

T: Marcela Burdová 728 834 326

T: Kateřina Burdová 774 817 066

kontakt

dobeska

Partneři

partneriNadace život umělce

Kulturní dění na Dobešce je podpořeno grantem Hlavního města Prahy.